Výhody registrace

Proč se registrovat?

Pouze jako registovaný zákazník můžete naplno využít výhody uživatelského účtu. Nakupujte pod svým zákaznickým účtem a budete mít k dispozici seznam předchozích objednávek. Váš nákupní košík udrží svůj obsah jak dlouho budete chtít.

NĚCO NAVÍC

Registrací v našem internetovém obchodě, se k ničemu nezavazujete. Nevznikají Vám ani zádné povinnosti.... Registrace se vyplatí především těm, kteří se rozhodli u nás nakupovat častěji.

Využijte všech věrnostních výhod spojených s registrací v našem e-shopu.

VÝHODY REGISTRACE:

  • Pokud si u nás objednáváte pravidelně, určitě rádi vyuzijete možnost opakované objednávky...a to dokonce objednávky i s potiskem. Nemusíte tedy již vkládat znovu podklady k tisku...Ty Vaše máme pečlivě uložené.
  • Speciální akce a slevové kupóny určené pouze pro registrované zákazníky
  • Přístup do zákaznické sekce, kde máte možnost sledovat stav Vaší objednávky
  • Při opakovaných objednávkách již nemusíte vypisovat své kontaktní údaje
  • Objednávky bez potisku přijaté do 9:30, odesíláme tentýž den
  • 27 různých barev a vzorků
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč
MODERNÍ ŘEŠENÍ

K čemu slouží identifikační náramky Tyvek?

Identifikační náramky (jinak též identifikační pásky na ruku) slouží k označení návštěvníků kulturních, společenských a sportovních akcí a lze je používat místo vstupenek. Umožňují pořadatelům snadnou kontrolu návštěvníků. Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderního materiálu DuPont™ Tyvek® a jejich součástí jsou ochranné prvky - bezpečnostní zalepení s výsečí a značení v číselné řadě.

Díky barevné škále je možná identifikace skupin účastníků jako např. účinkující, hosté, VIP. Na akcích, kde se podává alkohol, je možno díky barvám odlišit osoby nezletilé a tak předejít konfliktům se zákonem. Náramky jsou univerzální a je tak možné je využít i pro děti. Na identifikační pásky lze natisknout prostý text s názvem akce nebo reklamu či logo firmy.