Reklamace a vrácení zboží

Práva z vadného plnění při převzetí a v záruční době (dále jen „reklamace“) uplatňuje kupující u prodávajícího na adrese jeho provozovny Probar s.r.o., Vodárenská 732, 27801 Kralupy nad Vltavou v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží.

Neposílejte reklamované zboží na adresu sídla firmy! Adresa pro reklamce je adresa provozovny v Kralupech nad Vltavou.

Reklamace náramků s potiskem - pokud je zaslán náhled náramku k potisku, který je zákazníkem odsouhlasen. Bude brán zřetel pouze na tento formulář a informace v něm uvedené a odsouhlasené. Pokud jste si vytvořili vlasní náhled k potisku v našem generátoru, bude brán zřetel pouze na tento, který tvoří také přílohu e-mailu s potvrzením vaší objednávky. Proto prosím věnujte dostatečnou pozornost při vytváření a odsouhlasení náhledů.

 

Kupující má také právo odstoupit od smlouvy bez jakéhokoli důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od smlouvy, postačuje odeslat oznámení e-mailem o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Kupující však nemůže tímto způsobem odstoupit od smlouvy v případě, že došlo k individuální úpravě zboží podle přání spotřebitele (potisk náramků). dle § 1837 d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Veškerá další ujednání jsou součástí obchodních podmínek.

  • Objednávky bez potisku přijaté do 9:30, odesíláme tentýž den
  • 27 různých barev a vzorků
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč
MODERNÍ ŘEŠENÍ

K čemu slouží identifikační náramky Tyvek?

Identifikační náramky (jinak též identifikační pásky na ruku) slouží k označení návštěvníků kulturních, společenských a sportovních akcí a lze je používat místo vstupenek. Umožňují pořadatelům snadnou kontrolu návštěvníků. Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderního materiálu DuPont™ Tyvek® a jejich součástí jsou ochranné prvky - bezpečnostní zalepení s výsečí a značení v číselné řadě.

Díky barevné škále je možná identifikace skupin účastníků jako např. účinkující, hosté, VIP. Na akcích, kde se podává alkohol, je možno díky barvám odlišit osoby nezletilé a tak předejít konfliktům se zákonem. Náramky jsou univerzální a je tak možné je využít i pro děti. Na identifikační pásky lze natisknout prostý text s názvem akce nebo reklamu či logo firmy.