Doprava a platba

Objednávky identifikačních náramků bez potisku přijatých do 9:30 odesíláme tentýž den. Jinak jsou balíky odesílány nejdéle druhý pracovní den. Přednost mají objednávky uhrazené!

U náramků s potiskem záleží na složitosti daného potisku, ale i tak je zpravidla odesíláme nejdéle do 1–2 pracovních dnů.

Osobní odběr - Kralupy nad Vltavou

PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ V ČASE 8:00 - 14:00.

Vyzvednutí je zdarma. Zboží si vyzvednete na adrese Vodárenská 732, Kralupy nad Vltavou. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na potvrzení e- mailem, že je Vaše zboží připraveno k osobnímu odběru.

Objednávku na místě lze uhradit pouze v hotovosti, případně předem na účet či přes platební bránu GoPay.

Možnosti dopravy

Dopravu na určenou adresu Vám zajistíme pomocí níže uvedených dopravců. Způsob doručení si zvolíte v nákupním košíku během dokončování vaší objednávky.

 • PPL - běžná zásilka po ČR - 95 Kč. Odeslání nejpozději druhý pracovní den od potvrzení vaší objednávky na vámi zvolenou adresu. Od společnosti PPL obdržíte e-mail s informacemi o doručení zásilky a možností jejího sledování. V den doručení budete informováni i řidičem.

 • PPL - běžná zásilka na Slovensko - 180 Kč. Odeslání nejpozději druhý pracovní den od potvrzení vaší objednávky na vámi zvolenou adresu. Od společnosti PPL obdržíte e-mail s informacemi o doručení zásilky a možností jejího sledování. V den doručení budete informováni i řidičem. Na Slovensko zasíláme pouze po platbě předem.

 • PPL - výdejní místa - 55 Kč. Odeslání na vámi zvolené výdejní místo PPL Smart. Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den od potvrzení vaší objednávky. O doručení zásilky vás bude informovat společnost PPL e-mailem.

 • Zásilkovna - 70 Kč. Odeslání na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny. Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den od potvrzení vaší objednávky. O doručení zásilky budete informováni e-mailem/SMS. Maximální váha objednávky 5 kg.

 • 115 Kč. Odeslání na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny na Slovensku. Zboží bude odesláno nejpozději druhý pracovní den od potvrzení vaší objednávky. O doručení zásilky budete informováni e-mailem/SMS. Maximální váha objednávky 5 kg.

Způsoby platby

 • Kartou nebo bankovním převodem online - Zdarma. Jednoduchá a rychlá platba platební kartou nebo rychlým převodem přes platební bránu GoPay.

 • Bankovním převodem - Zdarma. Zaplatíte na náš bankovní účet pomocí QR kódu, který najdete na proforma faktuře. Ta je součástí emailu s potvrzením objenávky nebo můžete uhradit objednávku standardním příkazem ve vašem internetovém bankovnictví.

 • Dobírka - 40 Kč. Platíte až při převzetí zásilky od dopravce. O doručení budete informováni SMS nebo e-mailem.

Doprava zdarma

 • Pro objednávky přesahující částku 2 000 Kč

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Fotogalerie

 • Objednávky bez potisku přijaté do 9:30, odesíláme tentýž den
 • 27 různých barev a vzorků
 • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč
MODERNÍ ŘEŠENÍ

K čemu slouží identifikační náramky Tyvek?

Identifikační náramky (jinak též identifikační pásky na ruku) slouží k označení návštěvníků kulturních, společenských a sportovních akcí a lze je používat místo vstupenek. Umožňují pořadatelům snadnou kontrolu návštěvníků. Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderního materiálu DuPont™ Tyvek® a jejich součástí jsou ochranné prvky - bezpečnostní zalepení s výsečí a značení v číselné řadě.

Díky barevné škále je možná identifikace skupin účastníků jako např. účinkující, hosté, VIP. Na akcích, kde se podává alkohol, je možno díky barvám odlišit osoby nezletilé a tak předejít konfliktům se zákonem. Náramky jsou univerzální a je tak možné je využít i pro děti. Na identifikační pásky lze natisknout prostý text s názvem akce nebo reklamu či logo firmy.